laupäev, 23. aprill 2016

Bleiser - uus moehitt !?

Bleiser on viimastel aastatel taas populaarsust kogunud nii naiste kui ka meeste hulgas.
Tegemist on nn. vabaaja ja igapäevase pintsakuga, mille kandmine lubab palju mängulisust ning sageli on ka nende tegumoed väga mängulised.
Etikett lubab peaaegu kõike nii naiste kui meeste puhul.Bleiser sobib kanda teksapükste ja muude pükstega ehk ülikonna pintsak saab jääda ülikonna juurde.Ühelt poolt saab olla bleiser oluliselt vabam nii materjalilt, kui tegumoelt, kuid alati jääb võimalus soovi korral ka samast materjalist pükse kombineerida.
See, et bleiser on mugavama tehnilise ülesehitusega kui pintsak, siis on ka mugav selle juurde käiv rõivastuse etikett ehk seda ei olegi - bleiser on mänguline moeese, mida võib kanda ilma ettiketti järgimata-


Loomulikult ei laiene vabadus rõivastuse etiketti järgivate ürituste puhul.Nii vaba kui on bleiseri kandmise etikett, siis nii 
mänguline on ka selle materjali valik - see võib olla tehtud väga laiast materjali valikust ja ka mitmest erimaterjalist.

Teisalt paneb see kandja enda maitsekuse proovile ehk kuidas, millega ja millal kandja bleiseri kombineerib võib suures osas anda märku kandja isiksusest ja maitsekusest.
Bleiser on hea visuaalse efekti tekitaja, kuna sellel puudub kohustus kinni nööpida ja selle pärast on suuremate tüdrukute ja lühemate poiste parim sõber, mis eest lahti kandes ja õige lõikega aitab saledam ja pikem välja paista.


Mõistlik hoidmine
Kui ülikonda või pintsakut (bleiserit) ei kanta, siis ripub ta õigel ja õigesti riidepuul. Õige riidepuu puhul ulatuvad riidepuu haarad ilusti õlanuki alla, liiga väike riidepuu vajutab keset õlga nukid, mis pärast kandmisel näivad muhkudena.
Välja minnes olgu püksid alati viigitud, tagumistesse taskutesse ei topita suuri esemeid ning riidehari või -rull ei tee ka paha, kui selleks on vajadus.

Pikemaks ajaks kappi seisma pannes võiks ülikond käia ära keemilises, et vältida ebameeldivaid külalisi ja hoiustada võiks seda ka korralikus rõivakotis.
Eriti juhul, kui pulm või mõni muu üritus muutus vägagi meeleolukaks või vahepeal muutus kliima palavaks, siis pikalt ülikonnale jääv higi ja mustus ei ole kindlasti sellele heaks sõbraks.


IOBPCUKP

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar