Kuidas ikkagi rõivad välja kanda

Väsinud kandmast igavaid riided?

Leiad, et sul pole midagi lahedat selga panna?


Tegelikult annab iga riietust põnevalt välja kanda. Siit tuleb lugejatele paar head vihjet, mida meeles pidada!

Soeta mõni aksessuaar!
Ka kõige tavalisema pluusi saab põnevaks muuta laheda vööga. Investeeri ilusasse vöösse ja saad seda kanda popilt nii pluuside kui ka kleitide peal. Vahvad moekad aksessuaarid on ka traksid ja sallid.

 Mida vähem detaile, seda parem!
Küsimus: Mis on staaride lemmikriietus? Vastus: Valge t-särk ja teksapüksid. Kuidas nad aga suudavad alati nendes nii head välja näha? Asi on lihtsamast lihtsam, nad lisavad tavaliselt sinna ühe või paar imeilusat ja efektset iluasja, näiteks kella või kaelakee, mis muudab kogu välimuse ülilahedaks.


Ole kihiline!
Lao julgelt riideid seljas üksteise peale. Endiselt on moekas kanda riideid kihiliselt. Näiteks võid tavalise maika alla vabalt teist värvi samasuguse maika panna ja juba mõjudki stiilsemalt.


Ettevaatust, et ennast kapsasarnaseks ei muudaks, lipp lipi peal lapp lapipeal...


Kanna õiget suurust!
Sa ei pea olema kriipsujuku, et olla trendikas, ent jälgi alati, et riided oleksid sulle õige suurusega. Pole mõtet number väiksemaid riietusesemeid selga toppida - see ei muuda sind ilusaks ja toob rasvavoldid välja! Natuke suurem riietus teeb tegelikult visuaalselt isegi natuke saledamaks. Kanna enda kehale vastavat suurust ja ole oma kurvide üle uhke. Oska neid rõhutada.


Sellele osale juhin tugevat tähele panu ja kindlasti rõhutan, et sageli täidlasemaks muutunud naised kannavad sageli liiga suurt numbrit...
Piiratud seksikus on in!
Noored armastavad panna selga miniseeliku, kõhupluusi ja veel büsti demonstreeriva riietuse ja tagatipuks kõrged kontsad ja kilo meiki. Nad rõhutavad oma seksikust püüdes näidata, et nad on „täiskasvanuks“ saanud. Ära sina nii tee!
Moesoovitus oleks rõhutada vaid ühte asja enda juures, kui soovid seksikas olla. Meestele meeldib ise ette kujutada, milline võiks naine olla ilma riieteta - seda kõike ei pea talle kohe oma mini riietusega näitama. Parem näita oma ilusaid pikki jalgu. Või siis ilusat taljejoont. Kuid ära neid kõiki korraga paljasta!


Juuksed aksessuaarid!
Tavalise rahulikuna mõjuva riietuse juurde sobib ideaalselt ilus soeng, millesse on torgatud silmapaistev juukseehe. Ka lahtised puhtad juuksed mõjuvad ilusa aksessuaarina.


Teksti aluseks võetud buduaar.ee artikkel
---------------------------------------------------------------------------------------
Postituse tekstid kohandanud ja omapoolsed soovitused lisanud Signe Rank

Kommentaarid